KILKA SŁÓW O NASZEJ FIRMIE

Tak to się wszystko zaczęło ...

 

 

Mając na na uwadze dobro powierzonych nam samochodów i podchodzac do pracy z należytą starannością  i sumiennością jesteśmy w stanie w szybkim czasie przywrócić Państwa pojazdom wcześniejszy blaks bez ingerencji lakierniczych.

Jakość naszych usług zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu w bezlakierowym usuwaniu wgnieceń w karoserii samochodowej. Dotychczas wykonaliśmy ponad 3 000 usług PDR o różnej liczbie i stopniu trudności wgnieceń. Bezlakierowe usuwanie wgnieceń to jeszcze młoda dziedzina, dlatego pomimo satysfakcji jaką gwarantujemy naszym dotychczasowym i nowym klientom systematycznie podnosimy swoje kwalifikacje w innowacyjnej technice PDR, stawiając na dalszy rozwój a dzięki temu satysfakcje naszych klientów.

 Wykonujemy usługi bezlakierowego usuwania wgnieceń z karoserii samochodowej i motocyklowej.

Oferujemy również dojazd i wykonanie usługi u klienta.

Na specjalne zlecenie możemy wykonać usługę na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.

Pracujemy dla Państwa czasami nawet 24h, stacjonarnie pn-pt od 08:00 do 17:00 pod adresem 09-400 Płock, Bielska 61 dodatkowo informujemy o rozszerzeniu zakresu usług o wulkanizacje i warsztat mechaniczny , kontakt telefoniczny 7 dni w tygodniu 08:00-22:00 pod numerem 514 671 174 lub biuro 798 833 733 służymy poradą i wsparciem.

W zakładce reference znajdą Państwo listę firm, dla których wykonujemy zlecenia, mogą się Państwo skontaktować z wybraną w celu zapytania o satysfakcję z naszych usług, to chyba najwiarygodniejsze źródlo informacji.